sken

JACUZZI
JACUZZI

Blahodárne účinky vody na organizmus sú známe ľudstvu už po tisíročia. Aj priemernému znalcovi histórie sú známe kúpele postavené v starovekom Grécku a neskoršie Rímanmi. Archeologický priezkum dokázal, že kúpanie sa v horúcich minerálnej prameňoch využívali na liečenie niektorých chorôb aj v iných kultúrach a spoločnostiach, ako napríklad v Babylone a využívali ich aj Americkí Indiáni.

čítaj viac
MASÁŽE
MASÁŽE

Predstavuje systém masážnych hmatov a pohybov, vďaka ktorým sa uvoľňuje masírované svalstvo, rozšíria sa krvné vlásočnice zvyšuje sa prekrvenie. Masáž podporuje vlastné regeneračné schopnosti tela, prináša pocit uvoľňenia a pôsobí celkove relaxačne.

 

čítaj viac
SAUNY
SAUNY

Pôsobenie sauny na organizmus je mnohostranné. Vplyvom vysokej teploty (60 až 110 °C, minimálna vlhkosť vzduchu 10 – 30 %) dochádza predovšetkým k značnému prekrveniu kože. Sauna do nemalej miery reguluje krvný tlak (osoby s vyššími hodnotami krvného tlaku sa musia saunovať veľmi opatrne) a telesná teplota sa priemerne zvyšuje o 1 – 2 °C.

čítaj viac

Poukážky

Pre vstup do Relaxworld’s môžete použiť aj poukážky už aj Chéque Médical, Cadhoc Darčekový kupón, Cadhoc Relax kupón, Universal Pass, Flexi Pass, Relax Pass

 

Využite taktiež našu akciu na všetky  druhy masáži -20% zľavu alebo  -20% zľavu na darčekové šeky!


A taktiež kupóny: Ticket Multi, Ticket Energy a Ticket Compliments Super ponuka!

Ak prídete ku nám do Relaxworld’s štyria, platia iba traja, resp. štvrtý návšteník zo skupinky má vstup zdarma.
Táto akcia platí po celý rok.
Ak chcete niekoho obdarovať pekným a zdravým darčekom, dávame vám do pozornosti Darčekové šeky v rôznej hodnote na vstup do Relaxworld’s.


Darčekové šeky

Chcete vašim blízkym darovať niečo zaujímavé a zdravé? Využite nami ponúkané darčekové šeky!

Ponúkané darčekové šeky: